Adres
Siedlce ul. Kazimierzowska 33
Poniedziałek - piątek 9 - 20
sobota 9 - 14
Telefon
+48 693-100-035

Nasz zespół


Lek. wet. Magdalena Kierklewicz

SPECJALISTA CHORÓB ZWIERZĄT NIEUDOMOWIONYCH

Założycielka i pomysłodawczyni gabinetu

Ukończyła studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierunek medycyna weterynaryjna.
Doświadczenie w zawodzie zdobywała m.in. :

  • podczas praktyk w katedrze rozrodu oraz w katerze chorób wewnętrznych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
  • Asec- Animal Specialty and Emergency Center w Los Angeles
  • w gabinetach weterynaryjnych w Warszawie

Bierze udział w licznych konferencjach w celu doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności. W spektrum jej głównych zainteresowań jest diagnostyka obrazowa (ultrasonografia i radiologia), dermatologia oraz chirurgia.
W 2014 r ukończyła specjalizację z zakresu chorób zwierząt nieudomowionych (która pozwoliła zgłębić wiedzę z zakresu zwierząt egzotycznych) uzyskując tytuł specjalisty.
W wolnym czasie lubi spędzać czas ze swoimi czworonogami: psami Pyzą i Pepperem oraz koniem Kasztelanem.


Lek. wet. Alicja Sudoł

Studia weterynaryjne ukończyła na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Swoją wiedzę doskonaliła odbywając praktyki w wielu przychodniach weterynaryjnych w Polsce oraz Ośrodku Diagnostyki i Leczenia Zwierząt Egzotycznych we Wrocławiu. W naszym gabinecie zajmuje się głównie medycyną zwierząt egzotycznych i nieudomowionych, ale również psów i kotów. Prywatnie miłośniczka gadów, wielbicielka majsterkowania i prac typu do it yourself, w tym także malarstwa (obrazy, które wiszą w naszej poczekalni są właśnie spod jej pędzla). Jest właścicielką trzech gekonów, węża zbożowego i kota o imieniu Jaskier.


Lek. wet. Wiktoria Kamińska – Sadło

Jest absolwentką kierunku weterynaria na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie.Umiejętność pracy ze zwierzętami zdobywała na praktykach w gabinetach weterynaryjnych w Olsztynie oraz w czasie wolontariatu w schroniskach dla zwierząt. Stara się poszerzać swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach oraz wykładach z zakresu chorób psów i kotów.  Interesują ją szczególnie takie dziedziny jak: ultrasonografia, rozród zwierząt, anestezjologia oraz szeroko pojęta interna. Po pracy zawsze znajduje czas dla swoich dwóch niesfornych koszatniczek: Kropki i Małej.


Lek. wet. Marta Sobieszek

Studia ukończyła na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.Podczas studiów pierwsze doświadczenia zdobywała w przychodniach zajmujących się leczeniem małych zwierząt. Na co dzień zajmuję się leczeniem oraz profilaktyką psów i kotów.Szczególnie interesuje się dermatologią, anestezjologią, diagnostyką laboratoryjną, cytologią i w tych kierunkach kształci się uczestnicząc w kursach i konferencjach.Prywatnie właścicielka kotki Kitty oraz królika.


Lek. wet. Justyna Biernacka

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Już jako studentka praktykowała w gabinetach weterynaryjnych zdobywając wiedze praktyczna z zakresu leczenia chorób zwierząt towarzyszących. Szczególnie interesuje się profilaktyka i leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów oraz diagnostyka laboratoryjna.Prywatnie posiadaczka psów Maxa i Ragnara oraz kota Stefana.